До дня народження Тараса Шевченка в художньому музеї презентували творчі роботи юних черкащан

До дня народження Тараса Шевченка в художньому музеї презентували творчі роботи юних черкащан

7 березня у Черкаському художньому музеї відкрилася обласна виставка образотворчого мистецтва учнів шкіл естетичного виховання, присвячена 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка. Про це йдеться на фейсбук-сторінці Черкаського художнього музею.

На виставці представлено понад сто робіт вихованців мистецьких шкіл Черкаського краю. Поетичні образи Великого Кобзаря складають зміст і сюжет дитячих творів. Роботи демонструють нові художні образи, що свідчать про інтерес дітей до історії України, її національних героїв, народних обрядів та свят, мальовничих пейзажів рідного краю. Особливу увагу юні художники приділяють улюбленим сюжетам із народних казок та персонажам поем Кобзаря.

Значну частину виставки посідають роботи пов’язані із сьогоденням. Учні втілюють свої враження та рефлексії щодо війни через призму своєї дитячої уяви та емоцій. Їхні твори відображають як страх і трагедію війни, так і надію на мирне життя. Утім, більшість дитячих робіт відтворюють мрії про Перемогу і любов до України. Одне з центральних місць займає робота «Захисник України», автор − Дмитренко Надія, вихованиця Черкаської дитячої художньої школи ім. Данила Нарбута, викладача Володимира Яковця, яка перемогла у XХІІ Всеукраїнському конкурсі учнівської творчості під гаслом «Об’єднаймося ж, брати мої».

Виставка діє до 7 квітня 2024 року.

 

Більше новин у нашому телеграм-каналі − https://t.me/novadoba              

 

 

Реклама

0 0 голосів
Рейтинг статті
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x