У Черкасах завершується громадське обговорення щодо перейменування низки топонімів

У Черкасах завершується громадське обговорення щодо перейменування низки топонімів

У Черкасах 19 березня завершується етап громадського обговорення перейменування об’єктів топоніміки міста Черкаси. Розпорядження про його проведення підписав міський голова Анатолій Бондаренко. На обговорення містян виносяться назви однієї вулиці та двох провулків, повідомляють у пресслужбі Черкаської міської ради.

Мова йде про вулицю 38-ї армії (пропозиція перейменувати на вул. Короля Данила), провулок Бородіна (пропонується − пров. Лілії Лобанової), провулок Філатова (пров. Івана Полтавця-Остряниці).

Відповідно до абз.2п.6, п.9 ст. 8 Закону України «Про засудження та заборону пропаганди російської імперської політики в Україні і деколонізацію топонімії», ст. 3 Закону України «Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій», п. 20 ст.42, п. 8 ст.59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з урахуванням Порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності, які за ними закріплені, об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.10.2012 № 989 та розглянувши протокол засідання топонімічної комісії при виконавчому комітеті Черкаської міської ради від 05.01.2024 щодо перейменування об’єктів топоніміки міста Черкаси, оголошується проведення громадського обговорення «Про найменування та перейменування об’єктів топоніміки міста Черкаси» у формі електронної консультації та збору письмових пропозицій.

Свої пропозиції (зауваження) громадяни можуть подати в письмовій чи електронній формах до відділу підтримки громадянського суспільства: м. Черкаси, вул. Байди Вишневецького 36, каб. 503; тел. 33-12-43, e-mail: vpgs-ck.ua@ukr.net.

Термін прийому пропозицій: до 19.03.2024

Термін оприлюднення звіту: до 22.03.2024.

Пропозиції (зауваження) подаються із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає, обґрунтування поданих пропозицій (зауважень).

Детальніше із переліком об’єктів топоніміки міста Черкаси, що виносяться на громадське обговорення, можна ознайомитися за лінком: https://chmr.gov.ua/_upload/19_02_2024_88r.pdf .

 

Більше новин у нашому телеграм-каналі − https://t.me/novadoba              

 

 

Реклама

0 0 голосів
Рейтинг статті
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x