У Христинівському районі розпочався ремонт дороги державного значення

Дата: 30-09-2017, 15:02

У Христинівському районі розпочався ремонт дороги державного значення
На автодорозі державного значення М-12 Стрий-Тернопіль-Кропивницький-Знам'янка у Христинівському районі на ділянці км 531 – км 535 наприкінці минулого тижня розпочалися роботи з виконання поточного середнього ремонту.

На замовлення Служби автомобільних доріг Черкаській області на цій 4-х кілометровій ділянці автодороги Стрий-Тернопіль-Кропивницький-Знам'янка підрядною організацією ТОВ «ШРБУ-48» розпочато роботи із фрезерування старого асфальтобетонного покриття, проводяться роботи із розширення проїжджої частини. Для зручності водіїв, дорогу буде розширено на 1 метр з лівої та правої сторони. «Нова Доба» про це дізналася в Службі автомобільних доріг.

Після фрезерування старого асфальтобетонного покриття розпочнуться роботи із регенерації основи автодороги за технологією холодного ресайклінгу та влаштування вирівнюючого шару асфальтобетонного покриття за сучасною технологією. Також проводитимуться роботи з укладки узбіччя.
На цій ділянці автодороги також буде ліквідовано пучини з влаштуванням нової конструкції дорожнього одягу з використанням геотекстильних матеріалів.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода