Дмитро Лубінець: Черкащина – із-поміж кращих областей за рівнем дотримання прав людини

Дмитро Лубінець: Черкащина – із-поміж кращих областей за рівнем дотримання прав людини

Черкащина – із-поміж кращих областей за рівнем дотримання прав людини. Таку високу оцінку від Омбудсмана України отримав регіон за підсумками комплексного моніторингу. Про це йшлося на зустрічі очільника ОВА Ігоря Табурця з Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини Дмитром Лубінцем.

Омбудсман України вчора працював на Черкащині. Тут він мав робочу зустріч із начальником ОВА Ігорем Табурцем та головою обласної ради Анатолієм Підгорним.

Під час зустрічі особливу увагу приділили темам, що на порядку денному через війну. Зокрема, соціальному супроводу внутрішньо переміщених осіб.

– В області зареєстровано понад 144 тис. людей, які мають статус ВПО, – відзначив Ігор Табурець. – Наші інтернатні заклади вже прийняли близько 400 підопічних із таких же закладів сходу та півдня. Кожна громада включена в процес реінтеграції нових жителів. Об’єднуючи зусилля, ми завжди можемо більше.

Принагідно начальник ОВА подякував Офісу Омбудсмана України за конструктивну співпрацю.

Додамо, під час візиту в області Омбудсман України відрекомендував громаді Черкащини свого регіонального представника. Ним став Максим Тептюк.

 

Більше новин у нашому телеграм-каналі − https://t.me/novadoba              

 

 

Реклама

0 0 голосів
Рейтинг статті
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x