Діти створили об’ємний герб-пазл Черкас

Дата: 2-10-2017, 15:00

Діти створили об’ємний герб-пазл Черкас
У комітеті самоорганізації населення «Богданівський» тривають майстер-класи та творчі студії для дітей мікрорайону. Під час останньої зустрічі учасники складали як пазл герб міста Черкаси та робили його об’ємним за допомогою нової для них і цікавої техніки. Долучилися до творчої діяльності й батьки діток. Про це «Нова Доба» дізналася в прес-службі Черкаської міської ради.

«Продовжую організовувати такі заходи та зустрічі для жителів мікрорайону, які б їх розвивали, які були б цікавими як дітям, так і їхнім батькам. Це так приємно виконувати якусь роботу спільно. Заодно й знайомлю мешканців «Богданівського» із історією міста, мікрорайону. Цього разу темою стала символіка Черкас. Ми не лише обговорили певні історичні моменти, але й гуртом прикрасили герб Черкас, зробивши його об’ємним», – розповідає голова КСН «Богданівський» Оксана Мелікова.

Герб був надрукований як картинка. Кожен учасник отримав свою часточку герба, яку він мав «заторцювати» за допомогою кольорових серветок та клею. Таким чином утворювався об’єм.

Оксана Мелікова вдячна мамам та їхнім дітям за роботу та віддачу під час майстер-калсу, адже працювати над гербом довелося близько трьох годин. Робота видалася кропітка та тривала, особливо складно було викласти мініатюрні деталі – козака та коня. Але результат вразив – вийшов чудовий об’ємний герб міста. Тепер така оригінальна картина-аплікація прикрашатиме приміщення комітету. Провели захід за сприяння КПНЗ м. Черкаси «Міська станція юних техніків» в особі керівника гуртка-методиста Світлани Кулинич.

Наступне заняття в КСН «Богданівський» планують присвятити вивченню символіки міста Черкаси, зокрема історії герба та тексту гімну.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода