Оксана Компанієць: Державна служба якості освіти зможе проводити позапланові перевірки в закладах освіти

Оксана Компанієць: Державна служба якості освіти зможе проводити позапланові перевірки в закладах освіти

Державна служба якості освіти України та її територіальні органи зможуть проводити позапланові перевірки та інституційні аудити в закладах освіти під час воєнного стану.  Про це повідомила начальниця обласного управління Служби Оксана Компанієць. Повідомляють у пресслужбі Черкаської ОВА.

Як вона зауважила, таке рішення затверджене наказом МОН.

– Позапланові заходи державного нагляду (контролю) відбуваються у разі загрози, що має значний негативний вплив на права, законні інтереси, життя й здоров’я вихованця, учня, студента, педагога, науково-педагогічного працівника, – пояснила Оксана Компанієць. – Для цього визначено чіткий перелік підстав, за яких можна розпочати підготовку до проведення таких заходів.

Серед підстав проведення позапланових перевірок:

звернення фізичної особи (фізичних осіб) про порушення, що спричинило чи може спричинити шкоду її (їхнім) правам, законним інтересам, до якого додаються документи чи копії, що підтверджують такі порушення (за наявності);

необхідність перевірки виконання розпорядження, виданого за результатами проведення Службою або її територіальним органом попереднього заходу державного нагляду (контролю);

звернення освітнього омбудсмена.

– Управління Служби відкрите для всіх учасників освітнього процесу, – наголосила Оксана Компанієць. – Захист їхніх прав – наш незмінний пріоритет.

 

Довідково: телефон гарячої лінії: (0472)316684

 

Більше новин у нашому телеграм-каналі − https://t.me/novadoba              

 

 

Реклама

0 0 голосів
Рейтинг статті
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x