Потужну підтримку передали оборонцям від Черкащини

21 Березня 2024, 19:04
0

Запити відразу 5 підрозділів закрили на Черкащині. Усе – завдяки згуртованості обласної влади із відповідальним бізнесом та волонтерами. На цьому наголосив очільник Черкащини Ігор Табурець.

Насамперед передали 41 одиницю засобів радіоелектронної боротьби. Вони допомагають рятувати наших бійців від fpv–дронів ворога.

– Це підсилення ми придбали коштом обласного бюджету, – відзначив начальник ОВА. – Далі – 10 транспортних засобів різного функціоналу. Серед них – такі потрібні в зоні бойових дій евакавтомобілі разом із необхідною медициною.

Зенітно-кулеметному батальйону, що працює в області, передали лазерні вказівники, щоб вицілювати та знищувати «шахеди». А два потужні генератори вже прямує до одного з підрозділів, сформованому на Черкащині.

– Разом ми завжди можемо більше, – наголосив Ігор Табурець. – Дякую «Черкаському деревообробному комбінату», «Фонду допомоги та надії», а також нашим друзям із Данії, «Центру допомоги армії» та «Черкаситеплокомуненерго».

 

Більше новин у нашому телеграм-каналі − https://t.me/novadoba              

 

 

guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x