«Грай, музико!»: у Черкасах відбувся конкурс гри на народних інструментах

«Грай, музико!»: у Черкасах відбувся конкурс гри на народних інструментах

Відкритий міський конкурс виконавської майстерності гри на народних інструментах «Грай, музико!» проводять у нашому місті впʼяте. Конкурс був започаткований Черкаською дитячою музичною школою №2 ще в 2014 році та проводиться один раз у два роки. Виключенням був тільки 2022 рік.

Популярність конкурсу почала зростати, тому в цьому році до нього приєднуються мистецькі школи з різних куточків України. Зокрема, надійшли заявки із Полтавської, Вінницької, Харківської, Одеської, Хмельницької, Чернігівської, Дніпропетровської, Івано-франківської, Житомирської та Донецької областей.

Сьогодні свої творчі номери на розгляд журі підготували 81 учасник в очному форматі та 83 учасники в дистанційному. Юні музиканти грають на народних інструментах, а саме: гітарі, бандурі, домрі, баяні, акордеоні, народній сопілці у номінаціях: «Солісти», «Ансамбль малих форм», «Ансамбль».

На відкриття конкурсу також завітала профільна заступниця міського голови Анастасія Чубіна разом із начальницею управління культури департаменту освіти та гуманітарної політики Валентиною Шепецькою.

 

За інформацією департаменту освіти та гуманітарної політики ЧМР

 

Більше новин у нашому телеграм-каналі − https://t.me/novadoba              

 

 

Реклама

0 0 голосів
Рейтинг статті
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x