Цьогоріч на 2,4 млн грн зменшилася заборгованість із виплати зарплати в області

Цьогоріч на 2,4 млн грн зменшилася заборгованість із виплати зарплати в області

Робота над зменшенням рівня заборгованості з виплати заробітної плати на підприємствах триває в області. Проблемні питання у цьому напрямі розглянули на засіданні тимчасової комісії обласної військової адміністрації під головуванням першої заступниці очільника Черкащини Наталії Кравченко. Про це повідомляють у пресслужбі Черкаської ОВА.

Через введення воєнного стану, контролюючі органи можуть послуговуватися лише оперативними даними щодо  фінансової звітності. Так, за отриманою інформацією, цього року заборгованість зменшилася на 2,4 млн грн. Утім її рівень лишається достатньо високим.

– Питання ліквідації заборгованості із виплати заробітної плати актуальне завжди, адже йдеться про збереження добробуту громадян та забезпечення базових норм трудового законодавства, – наголосила Наталія Кравченко. – Натепер в області із 12 підприємств-боржників графіки погашення заборгованості надали лише кілька. Цю роботу мають активізувати решта підприємств, в яких є заборгованість з виплати заробітної платні. Це питання тримаємо на контролі.

Департамент соціального захисту населення ОВА здійснює щотижневий оперативний моніторинг виплат заборгованої заробітної плати. Підприємствам-боржникам надіслано листи про вжиття потрібних заходів.

 

Більше новин у нашому телеграм-каналі − https://t.me/novadoba              

 

 

Реклама

0 0 голосів
Рейтинг статті
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x