З початку року піротехніки Черкащини знищили 833 вибухонебезпечні предмети

Дата: 11-10-2017, 18:02

З початку року піротехніки Черкащини знищили 833 вибухонебезпечні предмети
Піротехніки Управління ДСНС у Черкаській області майже щодня проводять роботи з обстеження території області, виявлення, вилучення та знищення вибухонебезпечних предметів часів минулих війн. Лише впродовж минулої доби 10 жовтня, у м. Жашків сапери піротехнічної групи аварійно-рятувального загону спеціального призначення Управління ДСНС вилучили та знищили на спеціальному полігоні 35 боєприпасів часів війни. Про це «Нова Доба» дізналася від прес-служби Управління ДСНС у Черкаській області.

Інформація про боєприпаси до рятувальників надійшла від працівників підприємства зі збору металобрухту. Чоловіки, які викупили бізнес, проводили сортування наявного металобрухту і знайшли на робочому майданчику справжній арсенал. Зрозумівши, що без саперів не обійтися, чоловіки зателефонували за номером «101».

Загалом з підприємства сапери Управління вилучили 26 артилерійських снарядів калібром 76 мм, 2 артилерійських снаряди калібром 37 мм. та 2 - 45 мм, дві мінометні міни калібром 82 мм, 2 артилерійські снаряди калібром 75 мм. та 85 мм та мінометна міна калібром 50 мм часів війни.

Загалом, з початку року сапери Управління вилучили та знищили 833 вибухонебезпечних предметів, у тому числі 17 авіаційних бомб.

Тож, із метою попередження нещасних випадків серед населення в разі виявлення вибухонебезпечних предметів, Державна служба України з надзвичайних ситуацій вкотре звертається до громадян з проханням дотримуватися правил безпечного поводження з вибухонебезпечними або невідомими предметами!

Категорично забороняється:
• торкатися підозрілого предмету або пересувати його;
• заливати його рідинами, засипати ґрунтом або чимось його накривати;
• здійснювати на підозрілий предмет звуковий, світловий, тепловий чи механічний вплив;
• намагатися самостійно знешкоджувати знахідку;
• розбирати вибухонебезпечний предмет.

Пам'ятайте, що у разі виявлення вибухонебезпечних предметів необхідно відразу повідомити про це за номером «101» або «102», а також ні в якому разі не намагатися самостійно ідентифікувати та знешкоджувати знайдені боєприпаси.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода