У лісах Черкащини – надзвичайна пожежна небезпека

У лісах Черкащини – надзвичайна пожежна небезпека

На всій території Черкаської області встановилась надзвичайна пожежна небезпека, через що існує висока ймовірність загорань у лісах регіону. Тому лісівники спільно з представниками Державної служби надзвичайних ситуацій та поліцейськими регулярно здійснюють патрулювання лісових масивів на предмет дотримання громадянами правил пожежної безпеки в лісах.

Майже 30 % усіх лісів Черкащини займають хвойні насадження. Вони є дуже вразливими до загорань. Зменшити рівень небезпеки можуть тільки опади, а поки зберігається суха, вітряна погода – ймовірність пожежі зростає щодня.

Лісівники попереджають про відповідальність за порушення вимог пожежної безпеки та нагадують про заборону відвідування лісів.

Щодо відповідальності згідно із законодавством: згідно зі статтею 77 КУпАП порушення вимог пожежної безпеки в лісах передбачає адміністративну відповідальність у вигляді накладення штрафу на громадян від 1 530 грн до 4 590 грн, а на посадових осіб – від 4 590 грн до 15 300 гривень.

Додатково також нараховується шкода, завдана довкіллю, унаслідок пожежі.

Для того, щоб зберегти ліси від пожеж, лісівники ДП «Ліси України» розвивають мережу рекреаційних пунктів – безпечних місць відпочинку. У таких місцях є все необхідне для того, щоб чудово для вас і безпечно для навколишнього середовища провести час.

 

За інформацією ДП «Ліси Черкащини»

 

Більше новин у нашому телеграм-каналі − https://t.me/novadoba              

 

 

Реклама

0 0 голосів
Рейтинг статті
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x