У Черкаській області відбулася національна конференція-виставка «Хлібна індустрія»

У Черкаській області відбулася національна конференція-виставка «Хлібна індустрія»

Працювати в умовах війни, перебоїв енергопостачання, однак бути прибутковими, інноваційними та виходити на нові ринки. Топ-менеджери та власники хлібохолдингів і хлібозаводів, виробників борошна, борошняних виробів, круп та інших зернопереробних підприємств ділилися своїми «рецептами» розвитку на другій національній конференції-виставці «Хлібна індустрія». Її нині приймає Черкащина, інформують у Черкаській ОВА.

На сьогодні область посідає 7-ме місце в Україні за посівними площами під зерновими. Минулоріч наші аграрії виростили 4,5 млн тонн зернових, а виробництво хліба та хлібобулочних виробів збільшилося на майже 21 %.

– За цими всіма показниками – складна робота бізнесу й влади щодо енергозабезпечення підприємств, логістики та експортного супроводу, – наголосив очільник Черкащини Ігор Табурець. – Зі свого боку ми робили й робимо все можливе для максимального сприяння інвестиційному успіху та бізнес-прибутковості проєктів на всіх рівнях регіональної влади. Сьогодні надважливо підтримувати національного виробника. Економічна платформа «Зроблено в Україні», ініційована Президентом України, – це той новий конструктивний формат діалогу між бізнесом та владою, який сприятиме розвитку та просуванню продукції українського виробництва на внутрішньому та зовнішніх ринках.

Водночас начальник ОВА додав, що плідна взаємодія влади й бізнесу є ключовою умовою для посилення обороноздатності країни.

– Коли вирощуємо хліб, ми працюємо на посилення наших сил оборони, адже маємо ресурс для придбання дронів, снарядів та іншого необхідного, – наголосив Ігор Табурець. – І поки наші військові захищають нас у боях, ми маємо вибудувати дієву систему підтримки та реінтеграції наших ветеранів і ветеранок у цивільному житті. Зокрема, завдяки створенню нових робочих місць та соціальним програмам, які впроваджує бізнес. Інвестуйте на Черкащині, інвестуйте в Черкащину, інвестуйте спільно з Черкащиною.

Планують вкласти понад 4 млн доларів у засоби виробництва на Черкащині власники відразу кількох тутешніх компаній. Андрій Табалов пояснює: в області є всі необхідні умови для комфортної роботи.

– На Черкащині працює три потужні підприємства нашої компанії — молокозавод, комбінат хлібопродуктів та «Черкаський хлібокомбінат», який є одним із найкращих в Україні, – зауважив він. – Завдяки саме потужній підтримці влади на місцевому рівні ми комфортно працюємо в цьому регіоні та маємо для виробництва достатньо якісної сировини.

Додамо, що друга національна конференція-виставка «Хлібна індустрія» відбулася за сприяння Всеукраїнської асоціації пекарів (ВАП) у партнерстві зі Спілкою «Борошномели України» та Agro Marketing Agency.

 

Більше новин у нашому телеграм-каналі − https://t.me/novadoba              

 

 

Реклама

0 0 голосів
Рейтинг статті
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x