На Уманщині провели командно-штабні навчання

На Уманщині провели командно-штабні навчання

Відпрацювання дій, налагодження комунікації, поновлення теоретичних знань і втілення їх у практичних діях. На Уманщині завершили масштабні командно-штабні навчання керівників територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Черкаської області.

Навчання проходили за кількома ввідними. Зокрема, відпрацьовували послідовність дій у разі виникнення масштабної пожежі в лісовому масиві з евакуацією цивільного населення.

– Чіткий алгоритм дій для ліквідаторів від керівництва – це той механізм, який дозволить оперативно і з меншими втратами ліквідувати надзвичайну ситуацію та вберегти цивільне населення, – зауважив заступник очільника області Антон Царюк. – Саме послідовність дій та сферу відповідальності кожної зі служб цивільного захисту відточковували під час командно-штабних навчань. Кажуть, важко опрацьовувати теоретичні знання, однак це запорука впевнених і раціональних дій під час реальних подій. А ми маємо бути готовими до всього, особливо в умовах війни.

По завершенню теоретичної частини, відпрацювали практичний етап. Зокрема, оповіщення населення про надзвичайну ситуацію, збір та евакуацію в безпечне місце. Тим часом локалізували та ліквідували пожежу.

– Декілька тижнів такі навчання проходили на рівні територіальних підланок служб цивільного захисту, – нагадав Антон Царюк. – Напрацьовували механізми взаємодії та виправляли недоліки, які виявили. Також теоретичні навчання провели для керівного складу органів управління і сил цивільного захисту Черкаської територіальної підсистеми Єдиної державної системи цивільного захисту задля злагодження дій у реагуванні на надзвичайні ситуації. Адже це ті навички та професійні вміння, які рятують життя.

 

За інформацією пресслужби Черкаської ОВА

 

Більше новин у нашому телеграм-каналі − https://t.me/novadoba              

Реклама

0 0 голосів
Рейтинг статті
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x