У Черкасах можуть з’явитись спеціальні майданчики для вигулу собак

Дата: 17-10-2017, 13:22

У Черкасах можуть з’явитись спеціальні майданчики для вигулу собак
Виконком відреагував на електронну петицію, зареєстровану на сайті Черкаської міської ради щодо будівництва у Черкасах спеціальних облаштованих закритих майданчиків для вигулу та дресирування собак, ухваливши сьогодні відповідне рішення. Про це «Нова Доба» дізналася від прес-служби Черкаської міської ради.

У документі, зокрема, йдеться про те, що зазначені місця мають визначити балансоутримувачі за погодженням з виконавчими органами Черкаської міської ради, які опікуються питаннями архітектури та екології.

Як повідомили у відділі екології департаменту житлово-комунального комплексу Черкаської міської ради, у 2018 році комунальним підприємством «Дирекція парків» спільно з громадською організацією «Черкаський обласний кінологічний клуб «К-9» заплановано облаштувати спеціальні майданчики для вигулу та дресирування собак в парках «Хіміків», «Сосновий бір» та «Перемоги».

Нагадаємо, що у попередньому рішенні виконкому від 9 червня 2009 року, яке донині було чинним і до якого сьогодні внесли вказані зміни, визначався перелік місць, де вигул собак був повністю заборонений. Серед таких: території навчальних закладів, парків та скверів, закладів охорони здоров’я, пляжів та зон відпочинку, центральних площ міста та бульвару.

Тоді як зараз із прийняттям відповідного рішення відкривається можливість для облаштування в місті належних місць для вигулу та дресирування собак, що сприятиме дотриманню належного санітарного стану у Черкасах.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода