Цьогоріч на Черкащині планують оздоровити понад 23 тисячі дітей

Цьогоріч на Черкащині планують оздоровити понад 23 тисячі дітей

На Черкащині триває підготовка до старту літньої кампанії з оздоровлення дітей. Цьогоріч планують оздоровити 23 464 дитини. Про це розповів заступник очільника області Олександр Шамрай.

Як він зауважив, із них понад 14 500 осіб – діти пільгових категорій.

Зокрема, це діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування; батьки яких загинули в зоні бойових дій; із інвалідністю; які перебувають у складних життєвих обставинах, а також діти з-поміж внутрішньо переміщених осіб тощо.

Оздоровлення дітей відбуватиметься, зокрема, на базі таборів відпочинку. Вони функціонуватимуть у закладах освіти області

–    Цього сезону їх працюватиме більше, ніж минулоріч, – зауважив Олександр Шамрай. – Загалом запланована робота 128 таких таборів та одного інклюзивного соціально-реабілітаційного оздоровчого табору санаторного типу. Також працюватимуть чотири наметові табори патріотичного спрямування.

У закладах освіти буде організовано стандартний комплекс відпочинкових послуг. Це – дозвілля, харчування, фізкультурно-спортивні, культурно-освітні та розвиткові заходи, психологічна підтримка.

– Окрім цього, на базі 104 шкіл і закладів позашкілля будуть функціонувати 87 мовних таборів, 42 наукові школи, 55 патріотичних таборів і 72 інші тематичні об’єднання, – додав Олександр Шамрай. – Ще один важливий напрям нашої роботи – підтримка дітей соціально незахищених категорій, зокрема ВПО. Вони будуть залучені до відпочинку в дитячих літніх таборах у першу чергу.

Водночас для 24 дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, планується організувати оздоровлення за кордоном та в оздоровчих закладах України.  Крім цього, на базі 12 закладів освіти обласного підпорядкування з цілодобовим перебуванням дітей у червні функціонуватимуть пришкільні табори відпочинку. До такого відпочинку планують залучити  950 вихованців.

– Незмінним пріоритетом роботи таборів є належні безпекові умови, – наголосив Олександр Шамрай. – Наявність укриття на базі закладу або на дозволеній відстані від нього – першочергова умова.

 

За інформацією Черкаської ОВА

 

Більше новин у нашому телеграм-каналі − https://t.me/novadoba              

 

 

Реклама

0 0 голосів
Рейтинг статті
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x