Індустріальний парк «Сміла» включили до реєстру

Індустріальний парк «Сміла» включили до реєстру

Кабінет Міністрів України включив індустріальний парк «Сміла» до Реєстру індустріальних парків. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні 30 травня.

Індустріальний парк «Сміла» буде розташований на площі 61,32 га. Там планується створити до 3 000 робочих місць у галузях переробки агропродукції та проведення науково-технічних досліджень.

Перспективними напрямками діяльності підприємств в індустріальному парку може бути виробництво та розвиток технологій, необхідних для відновлення та модернізації енергетичної інфраструктури України.

«Розвиток індустріальних парків – важлива складова економічної політики підтримки українських виробників в рамках програми «Зроблено в Україні», – зазначив заступник міністра економіки Віталій Кіндратів. – Адже завдяки новим виробничим майданчикам ми можемо допомогти бізнесу залучити більше інвестицій та створювати нові робочі місця, що також допоможе соціально-економічному розвитку регіонів. Нові індустріальні парки, які сьогодні включили до реєстру, сприятимуть розвитку пріоритетних галузей, що стануть локомотивом для відновлення української економіки».

 

За  інформацією Міністерства економіки України

 

Більше новин у нашому телеграм-каналі − https://t.me/novadoba              

 

 

Реклама

0 0 голосів
Рейтинг статті
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x