У червні деякі жителі Черкащини отримають підвищену пенсію

У червні деякі жителі Черкащини отримають підвищену пенсію

У травні органи Пенсійного фонду провели перерахунок пенсій серед 38,4  тис. пенсіонерів Черкаської області, які наразі офіційно працюють. Про це під час брифінгу в медіацентрі ОВА повідомив Олександр Супряга, начальник Головного управління Пенсійного фонду України в Черкаській області.

Пенсіонери, які після призначення пенсії, офіційно працюють, кожні 2 роки отримують право на такий перерахунок.

«Перерахунок законодавчо передбачений із 1 квітня, проте цього року проведений у травні, оскільки страхувальники подавали звіти про сплату єдиного соціального внеску за І квартал 2024 року до 10 травня»,
− зазначає він.

Грошові виплати у підвищеному розмірі з доплатою за квітень та травень отримають офіційно працевлаштовані пенсіонери Черкащини вже у червні.

Під час перерахунку враховували страховий стаж, отриманий після попереднього перерахунку, або (у разі доцільності) стаж та заробітну плату, набуті після набуті після призначення пенсії.

Середній розмір підвищення пенсії після перерахунку по стажу – 75,84 грн, по стажу та заробітній платі – 192,77 грн. Додаткові витрати на виплату пенсії становлять 3 357 грн на місяць.

Як зазначає Олександр Супряга, на 1 травня 2024 року в Черкаській області налічується 396,2 тис. пенсіонерів, із яких 19,2 тис. − військовослужбовці.

Реклама

0 0 голосів
Рейтинг статті
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x