Приватизація майна на Черкащині поповнила держбюджет на 15 млн грн

Приватизація майна на Черкащині поповнила держбюджет на 15 млн грн

Від початку року Регіональне відділення фонду державного майна оголосило 16 приватизаційних аукціонів, 5 із яких завершилися успішно. Про приватизацію, оренду та інвестиції на Черкащині розповів Вадим Курило, начальник регіонального відділення ФДМУ по Київський, Черкаській і Чернігівській областях, повідомляє власний кореспондент «Нової Доби».

Загалом до торгів удалося залучити понад 30 учасників. На Черкащині у 2024 році були приватизовані Єдиний майновий комплекс державного підприємства «Кам’янський спиртогорілчаний комбінат», комплекс нежитлових будівель та споруд в с.Мала Бурімка, нежитлове приміщення у Христинівці.

«Приватизаційні аукціони показують, що навіть об’єкти з малою вартістю під час аукціону отримують ринкову ціну, мають велику кількість учасників та відображають зацікавленість бізнесу в цьому» − розповідає Вадим Курило.

До кінця 2024 року планують оголосити аукціони щодо 12 об’єктів, зокрема і про єдиний майновий комплекс ДП «Черкаський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою».

Більш ніж на 24 млн грн поповнила бюджет оренда держмайна, розташованого на Черкащині. Загальна площа переданих в оренду об’єктів  становить 240 тисяч квадратних метрів. Від початку року успішно завершилися 24 аукціони щодо оренди.

Уся інформація про аукціони, які проводить ФДМУ висвітлена на сайті, прослідкувати за ними  можна в системі «Прозорро.Продажі».

«На сьогодні механізми приватизаційних та аукціонів оренди державного майна мають досить відкритий та прозорий характер, тому всі учасники мають рівні права», − зауважив Вадим Курило.

 

Реклама

0 0 голосів
Рейтинг статті
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x