Яка ситуація на пляжах та у місцях масового відпочинку населення на водних об’єктах Черкас та області?

Яка ситуація на пляжах та у місцях масового відпочинку населення на водних об’єктах Черкас та області?

 

Державна установа «Черкаський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України» продовжує здійснювати моніторингові дослідження якості води поверхневих водойм акваторії пляжів, зокрема комунальних пляжів «Митницький», «Казбетський», «Соснівський – 1» у місті Черкаси, міського пляжу у Ватутіному та 26 місць масового відпочинку населення на водних об’єктах.

Про що повідомляє на своєму Телеграм-каналі.

За результатами лабораторних досліджень 35-ти проб води водойм та 8-ми проб піску в місцях рекреаційного використання не відповідали гігієнічним нормативам:

за мікробіологічними показниками (індекс лактозопозитивної кишкової палички) 1 проба води акваторій пляжу «Соснівський – 1» міста Черкаси та 2 проби з водойм у місцях масового відпочинку міста Сміла на річці Тясмин.

за паразитологічними показниками (виявлено життєздатні яйця аскарид) 1 проба піску на береговій лінії пляжу «Казбетський» міста Черкаси.

За санітарно-хімічними показниками відхилень не виявлено.

Фахівцями Центру на пляжах та у місцях масового відпочинку відібрано та досліджено 18 проб питної води за санітарно-хімічними та показниками епідемічної безпеки, відхилень від гігієнічних вимог не виявлено.

Реклама

0 0 голосів
Рейтинг статті
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x