На одному з черкаських підприємств запрацювала нова лінія із виробництва глазурованих сирків

На одному з черкаських підприємств запрацювала нова лінія із виробництва глазурованих сирків

На Черкащині продовжують працювати над стабілізацією роботи підприємств в умовах сьогодення. Попри виклики часу, регіональні підприємці розвивають власні бренди.

#Зроблено_в_Україні та  #Зроблено_на_Черкащині – це наш бренд, – зауважив начальник Черкаської ОВА  Ігор Табурець. – Він про показник якості. Українського, черкаського. Наша продукція на полицях магазинів, зокрема за кордоном, – це про стійкість України. В економіці, відповідно обороноздатності.

У цьому напрямі активно розвивається одне з підприємств харчової промисловості області.  Його «молочка» знана не лише в Україні, а й далеко за кордоном. Тут запрацювала нова лінія із виробництва глазурованих сирків.

– Це масштабна інвестиція в Черкащину, – наголосив Ігор Табурець. – Лінія сучасна, автоматизована, із дотриманням стандартів якості. До 10 тонн продукції за добу – план, що стає реальністю. Для мене це сигнал, що ми рухаємось у правильному напрямі, що бізнесу комфортно працювати в нас в області. Зворотній зв’язок у такому форматі важливий. Наша продовольча стійкість – пріоритет.

 

За інформацією пресслужби Черкаської ОВА

 

Більше новин у нашому телеграм-каналі − https://t.me/novadoba              

 

 

Реклама

0 0 голосів
Рейтинг статті
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x