Експедиція до стародавнього іспанського судна: що відомо?

Експедиція до стародавнього іспанського судна: що відомо?

Колумбія починає дослідження іспанського судна під назвою Сан-Хосе, якому вже понад 300 років. Сотні років тому він потонув у Карибському морі. Провести це дослідження важливо через велику кількість артефактів, які можуть бути на його борту, оскільки науковці вважають що він повний різних скарбів. На кораблі, як кажуть, можуть бути артефакти вартістю в мільярди доларів. Навіть, хоча їх ще не знайшли, це вже викликає суперечки про їхнє право власності. Крім того, ця подія має велике значення для Колумбії як країни з багатою історією та культурою. Сьогодні, експедиція полягає у вивченні і дослідженні розташування корабля та його вмісту.

 

Інформація про іспанське судно

 

Сан-Хосе є іспанським кораблем. Його виявлено дослідниками ще у 2015 році у водах Картахени, Колумбія. Його знахідка є важливою подією, як поява нових онлайн казино від 20 грн. Зараз вважається, що він транспортував:

золото;

срібло;

емальди;

різноманітні цінності з Перу. 

Цей 62-гарматний трипарусний корабель був іспанським флагманом. Другою назвою судна виступає “Святий Граалем корабельних катастроф”, згідно з редакцією CNN. Підводна експедиція розпочала фотографування корабля невтручальними дистанційними сенсорами.

Крім того, інститут Колумбії оголосив місцеположення корабля національною охоронною археологічною територією. Цей крок став необхідним для збереження наукової та археологічної цінності. Учасники експедиції планують використовувати підводний човен з технологіями акустичного позиціювання для досліджень на глибині об’єкта. Крім того, планується використання пристрою дистанційного керування з різними сенсорами. Усі описані дії дозволять дослідникам отримати детальніше зображення корабля і відновити археологічні матеріали після корабельної катастрофи.

 

Інші знахідки дослідників

 

Також, нещодавно археологи виявили унікальний ящик, в якому міститься зброя, на місці затонулого корабля XV століття. Він був данським флагманом, який загорівся та затонув у 1495 році. Нове дослідження дозволило науковцям реконструювати цей корабель та відновити інформацію щодо його військових можливостей. Крім того, вони ідентифікували 2 лафети з пушками, ящик зі зброєю. Вміст ящика, зокрема, містить форми і свинцеві пластини для виготовлення свинцевих куль для ранніх пістолетів.

 

*партнерський матеріал

Реклама

0 0 голосів
Рейтинг статті
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x