Майже сто арт-терапевтичних майстер-класів провела команда проєкту «Ти − Переможець»

Майже сто арт-терапевтичних майстер-класів провела команда проєкту «Ти − Переможець»

Безпрецедентний за тривалістю та змістовою наповненістю проєкт «Ти − Переможець» продовжує реалізовуватись на Черкащині. Він підтримується низкою Ротарі-клубів в Черкасах, а також завдяки закордонним ротарійцям. Проєкт «Ти – Переможець» було задумано як соціальну підтримку дітям та родинам, які постраждали від війни. Також увагою охоплено дітей соціально-незахищених категорій, які нині проживають у різних містах та районах Черкащини. Стартував проєкт із 24 грудня 2023 року. Напочатку це були різдвяно-новорічні заходи, у яких узяли участь 519 дітей.

Із березня цього року проєкт запрацював уже в трохи іншому форматі. Зараз зі вже знайомим дітьми та новими учасниками проводять групові заняття з казкотерапії та арт-терапії.

Для них загалом організовано 965 майстер-класів. Зокрема, різдвяно-новорічні заходи були проведені в Черкасах, Золотоноші, Чигирині, Каневі, Руськополянській ТГ та Драбові. У кожному місті чи громаді було проведено по 6 занять для кожної із вікових категорій дітей.

Оксана Хряпак, керівниця проєкту «Ти – Переможець»

За фахом − бухгалтер. Навчалася на фінансово-економічному факультеті Полтавського економічного університету. За фахом працює вже понад 25 років, бухгалтером та економістом. Нині є головним бухгалтером дитячого протитурберкульозного санаторію «Руська Поляна».

− У санаторії «Руська Поляна» навчаються та отримують медичну підтримку в основному статусні дітки. Є такі, батьки яких позбавлені батьківських прав, діти-сироти. Більшість із вихованців закладу − соціально незахищені діти. Після повномасштабного вторгнення додалися ще й діти зі статусом вимушених переселенців. Ця малеча, обпалена війною, потребує великої уваги та душевного тепла від усіх нас. І ми намагаємось обігріти цих діток.

Завдяки проєкту «Ти – Переможець» вони відчувають увагу до себе та своїх першочергових потреб. Власне мають можливість отримати те, чого не мали у звичних умовах життя.

Проєкт «Ти – Переможець» для мене − це не зовсім новий досвід. Але я задіяна в проєкті не лише як менеджер. Працюю зі старшою віковою категорією у парі з нашою письменницею Анною Григорович. Разом читаємо дітям її казки-фентезі у ролях. Від цього отримую неймовірне задоволення. Нещодавно зустрілась зі своєю першою шкільною вчителькою. Вона сказала мені: «Ти втілила в житті все те добре й щире, що є в тобі як у людині. Я завжди думала, що ти маєш бути вчителькою». Дійсно, я тяжію до педагогіки та психології.

Під впливом проєкту мені захотілось піти й удосконалити свої педагогічні навички. А ще я маю велике бажання отримати освіту психолога. До речі, у січні цього року закінчила навчання з управління та публічного адміністрування у Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького.

Проєкт «Ти – Переможець» відкрив для мене деякі можливості. І я впевнена, що психолог із мене таки вийде.

 

Реклама

0 0 голосів
Рейтинг статті
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x