Проєкт «Ти – Переможець»: психологиня Анастасія Заболотна

Проєкт «Ти – Переможець»: психологиня Анастасія Заболотна

Анастасія Заболотна, до проєкту «Ти – Переможець» залучена як фаховий спеціаліст з медичної психології

За фахом − медичний психолог, магістр. Вищу освіту здобувала в Черкаському національному університеті ім. Богдана Хмельницького. Нині працює як  спеціаліст, який надає приватні консультації. Також працює з дітьми в психологічному центрі розвитку «АТМА».

− Коли надійшла пропозиція щодо участі в проєкті «Ти – Переможець», не вагалась і погодилась одразу. Бо це як для фахівця, на мою думку, великий майданчик для розвитку. Узагалі, цей неймовірний проєкт несе для мене багато сенсів. Я бачу, як наша спільна робота дійсно допомагає і це надихає продовжувати рухатись у цьому напрямку. Наприклад, закарбувалась одна із яскравих подій, коли ми працювали з дітьми з аутичним спектром психологічних розладів. Під час знайомства це були максимально закриті діти. Вони не хотіли спілкуватись, тим більш не погоджувались на обійми. Не хотіли взагалі ніяких майстер-класів. Але коли вони до нас призвичаїлись, після певної роботи, почали самі тулитись до нас і обіймати. Як це було зворушливо, коли вони сідали з нами разом малювати або щось робити руками!

Так само реагували на наші відвідини дітки з ДЦП та вихователі, які їх супроводжували. Ми відчували, що наші прагнення допомогти, їм − у радість. Ми бачили їхні емоції. І це дійсно надихає працювати в проєкті далі.

 

Реклама

0 0 голосів
Рейтинг статті
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x