Проєкт «Ти – Переможець»: дитяча письменниця Анна Григорович

Проєкт «Ти – Переможець»: дитяча письменниця Анна Григорович

Анна Григорович, письменниця, одна із засновниць проєкту «Ти – Переможець»:

− Проєкт «Ти – Переможець» для мене − можливість поділитися з дітьми доброю казкою, що допомагає впоратися зі стресом та невпевненістю, спонукає змінювати життя на краще, мріяти та перемагати власні страхи.
У межах цього проєкту я провела велику кількість творчих зустрічей, а також спостерігала за майстер-класами своїх колег. Ми чули багато щемливих історій, адже займалися із дітьми з сімей ВПО, дітками, батьки яких зараз на війні. У деяких родинах батько загинув або пропав безвісті. Від почутих історій таких родин, а також від дорослого погляду дитячих очей, стискається серце. Звісно, на мене все це вплинуло, а саме: я ще раз впевнилася в тому, що мушу використовувати будь-яку можливість приходити до дітей зі своєю авторською казкотерапією. Адже потреба українських родин у соціально-психологічній підтримці величезна.


Я думаю, що власну енергію треба використовувати здебільшого для підтримки інших: тих людей, які саме зараз потребують допомоги. І тоді спрацює закон «сіяння та жатви»: обов’язково хтось підтримає тебе в скрутний час. Наша команда чудово це розуміє і готова продовжувати ділитися своїм ресурсом із дітьми та їхніми родинами, які постраждали від війни. Я щиро дякую кожній своїй колежанці по проєкту, це неймовірно щирі, професійні та позитивні жінки. Також дуже дякую нашим спонсорам і друзям-ротарійцям.

Реклама

0 0 голосів
Рейтинг статті
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x