За кількістю патронатних родин Черкащина посідає 2 місце в Україні

За кількістю патронатних родин Черкащина посідає 2 місце в Україні

Загалом в області постійно розвивається інститут прийомного виховання. Так, на сьогодні функціонує 121 прийомна сім’я (ПС), у 2005 році їх було 14. Дитячих будинків сімейного типу (ДБСТ) 56, у 2005 році їх було 3. За динамікою влаштування дітей до ПС, ДБСТ упродовж 2021−2023 років область займає І місце в Україні. Загальний обласний показник охоплення дітей сімейними формами виховання підвищено до 94,2 %, що на 2 % перевищує загальнодержавний.

За кількістю патронатних родин Черкащина займає ІІ місце у державі. Щоб масштабувати цю послугу 6 громад Черкащини беруть участь у Всеукраїнському проєкті «Родина для кожної дитини. Розвиток сімейного патронату».

За підсумками 2023 року за кількістю усиновлених дітей область посіла 8 місце в Україні.

− Ваша відданість і професіоналізм допомогли сотням, а можливо й тисячам дітей знайти свій шлях у житті. І вони фактично отримали шанс на нормальне дитинство, любов і турботу, на які заслуговують. Знаю, що вам нелегко. Треба мати неабияку внутрішню силу, аби щоразу проживати кожну складну ситуацію, через яку пройшла дитина. Зрозуміти, втішити, допомогти. Зробити все, аби вона повернулася у здорову родину, де про неї піклуватимуться й захищатимуть. Тож щиро дякую за вашу самовіддану працю. Нехай ваші серця завжди будуть сповнені любові і співчуття, а ваші зусилля винагороджуються щасливими дитячими усмішками і вдячністю тих, кому ви допомагаєте, − привітав працівників Служби голова обласної ради Анатолій Підгорний.

 

Більше новин у нашому телеграм-каналі − https://t.me/novadoba              

 

 

Реклама

0 0 голосів
Рейтинг статті
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x