У неділю в Черкаській області прогнозують грози
На 08:00 − на Черкащині +23°, вітер південний, 2 м/с. Відносна вологість повітря 68% − коливатиметься. Атмосферний тиск низький − 749 мм.рт.ст. – падіння зміниться ростом.
Сьогодні синоптична ситуація змінюється. Атмосферний тиск падає, збільшується хмарність − до формування погоди нашого приступають атмосферні фронти циклонічного вихору «XANDRIA», які в другій половині дня та найближчої ночі проявлятимуться короткочасними дощами, із небезпечними явищами: грозами, подекуди градом та шквалами 15−20 м/с.
За прогнозом: хмарно з проясненнями, короткочасний дощ, гроза, в окремих районах області град та шквали, 15−20 м/с. Видимість 1−3 км. Вітер північно-західний, 7−12 м/с. Температура +27−32º, у Черкасах +30−32º.
За інформацією Черкаського гідрометцентру
Більше новин у нашому телеграм-каналі − https://t.me/novadoba