Накопичення грошей без стресу

Накопичення грошей без стресу

Накопичення грошей без стресу важливо для підтримання психічного здоров’я та загального добробуту. Крім того, регулярне відкладання грошей без відчуття тиску допомагає створити фінансову подушку для надзвичайних ситуацій. Це також сприяє досягненню довгострокових фінансових цілей, таких як купівля житла чи вихід на пенсію. Крім того, спокійний підхід до заощаджень формує здорові фінансові звички та підвищує відчуття контролю над своїм життям.

 

Головні способи легкого ставлення

 

Економісти вже давно кажуть, що наші страхи заважають нам відкладати гроші. Ми часто боїмося себе обмежувати, віддаємо перевагу миттєвим задоволенням, наприклад грі у Supreme Hot. Щоб побороти в собі фінансову прокрастинацію, можна використовувати різні способи. Одним з них є метод Save more tomorrow:

треба почати відкладати всього 1-3% з кожної зарплати (замість звичних 5-10%);

коли дохід зростає, можна збільшувати й відсоток відкладених коштів;

таким чином не вийде накопичити миттєво величезну суму, але вийде зробити перший крок до заощаджень і зрозуміти, що це досить легко.

Вищеописаний метод поступово привчає до заощаджень. Якщо доходи дозволяють, можна трохи збільшити щотижневе заощадження.

Якщо важко самостійно відкладати певну суму, можна використовувати банківські додатки. Для цього слід налаштувати автоматичний щомісячний переказ певної суми на накопичувальний рахунок. Можна почати з невеликих 3-5% від доходу і поступово збільшувати цю суму. Крім того, якщо є шкідливі звички, такі як куріння чи надмірне сидіння в соцмережах, можна використовувати їх. Наприклад, встановити собі штрафи за кожне порушення.

Також існує ще один вихід — після погашення кредиту слід продовжувати щомісяця переводити ту ж суму, але вже на свій накопичувальний рахунок або інвестувати ці гроші. Таким чином людина звикне до щомісячних виплат, і це стане частиною фінансового плану. Якщо є додатковий дохід, слід уявити, що ці гроші не існують. Необхідно відкладати їх на заощадження і жити на основну зарплату.

Що потрібно також враховувати?

 

Відкладати гроші можна за допомогою 2 додаткових методів. Перший спосіб — платити собі податок. Це діє наступним чином — з кожної покупки понад певну суму відкладати на рахунок 5–10% витрачених коштів. Це не тільки допоможе накопичити гроші, але й навчить обережніше ставитися до витрат. Другий спосіб – розділяти доходи навпіл. Спочатку слід поділити весь прибуток на 2 частини та витрачати гроші тільки з першої частини, ніби другої не існує. Коли перша частина закінчиться, треба розділити залишок.

 

*партнерський матеріал

Реклама

0 0 голосів
Рейтинг статті
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x