На в’їзді в Корсунь встановили 6-метровий тризуб

На в’їзді в Корсунь встановили 6-метровий тризуб

Ще навесні на засіданні виконавчого комітету Корсунь-Шевченківської міської ради було ухвалено рішення про встановлення на в’їзді в місто (із боку автостанції) державного символу – тризуба.

Певний час велися підготовчі роботи. І ось цими днями символ – оберіг розмістили в центрі кільця, де раніше був розташований рекламний щит. Про це поінформував у своєму телеграм-каналі очільник громади Віталій Мацюк.

«Щодо етапів роботи, то, насамперед, комунальники замовили всі необхідні матеріали. Потім завдяки плідній співпраці із ПРАТ «ВО «Восход»  вдалося у стислі терміни та за собівартістю послуг виготовити 6-метровий тризуб, за що ми висловлюємо вдячність підприємству та безпосередньо виконавцям робіт. Вдячність працівникам КП ” ВЖ РЕУ” за злагоджену роботу.

Активно долучались до спільної справи на різних етапах співініціатори встановлення тризуба – член виконавчого комітету  Павло Марченко, депутат міської ради Сергій Чередніченко та ін. Вдячні за розроблення макету Олені Пустовіт та Корсунь-Шевченківській гімназії №2.

Також матеріальну підтримку для втілення ініціативи в життя надав приватний підприємець Олександр Стрига, допоміг спецтехнікою Павло Марченко. Зазначимо, що після завершення установчих робіт та дофарбування буде здійснено озеленення території навколо», − зазначив Мацюк.

До речі, виготовлений символ у багатовимірному форматі, тому його зображення можна побачити зі всіх боків.

 

Більше новин у нашому телеграм-каналі − https://t.me/novadoba              

 

 

Реклама

0 0 голосів
Рейтинг статті
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x