Студентка ЧНУ — серед переможців міжнародного конкурсу «Київські каштани»

Студентка ЧНУ — серед переможців міжнародного конкурсу «Київські каштани»

Студентка Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Олена Лісовська − серед переможців XXIV міжнародного конкурсу молодих дизайнерів-модельєрів «Київські каштани».

Майбутня художниця на кафедрі образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва здобуває вищу освіту за спеціальністю «Середня освіта. Образотворче мистецтво». Другокурсниця здобула 2 місце у номінації «Батик».

Робота Олени, виконана в техніці гарячого батику під керівництвом викладачки Олесі Кравчук, має назву «Вічний Діалог Краси». Картина уособлює вічну боротьбу та гармонію між двома символами краси: Жар-Птицею та павою.

На передньому плані зображена могутня та граціозна Жар-Птиця з пишним пір’ям, що нагадує вогняні відблиски. На задньому плані розташована загадкова пава з розкішним хвостом, яка стоїть у тіні.

− Ця робота втілює мою віру в красу як важливий елемент нашого життя, а також прагнення до внутрішньої гармонії та самовираження. Я вірю, що кожна людина має свій унікальний спектр краси, схожий на паву та Жар-Птицю, який варто розкривати й проголошувати світу, − поділилася Олена.

 

За інформацією пресслужби ЧНУ ім. Б. Хмельницького

 

Більше новин у нашому телеграм-каналі − https://t.me/novadoba              

Реклама

0 0 голосів
Рейтинг статті
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x