На фасаді Черкаської філармонії відкрили меморіальний знак Леоніду Кондратському

На фасаді Черкаської філармонії відкрили меморіальний знак Леоніду Кондратському

До Дня архітектури України, на фасаді Черкаської обласної філармонії урочисто відкрили меморіальний знак одному з авторів проєкту філармонії − видатному українському архітектору, члену Національної спілки архітекторів України Леоніду Степановичу Кондратському.

За часів своєї трудової діяльності Леонід Кондратський, у співпраці з Миколою Яковлевичем Собчуком та Сергієм Михайловичем Фурсенком, створив низку архітектурних шедеврів, які й сьогодні прикрашають наше місто. Серед них − краєзнавчий музей, відзначений Державною премією ім. Т. Г. Шевченка, центральна частина Черкас, за яку автори проєкту отримали премію Академії будівництва та Обласну архітектурну премію України.

«Мій батько був відданий своїй справі, завжди працював та дбав про архітектурну спадщину України. Він був не лише чудовим майстром своєї справи, а й люблячим батьком. Я вдячний Богу за те, що народився саме в цій родині», − сказав син Леоніда Кондратського, Михайло Кондратський.

Від імені міського голови секретар міської ради Юрій Тренкін вручив пам’ятну відзнаку «За звитяги в ім’я Черкас. Остафій Дашкович» ІІ ступеня одному з авторів меморіального знаку Віктору Крючкову та подяки міського голови членам Національної спілки України Роману Сорокіну, Івану Коляді, Петру Горпинці.

За інформацією Черкаської міської ради

 

Більше новин у нашому телеграм-каналі − https://t.me/novadoba              

 

 

Реклама

0 0 голосів
Рейтинг статті
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x