Зарядний пристрій для ноутбука не працює. Що далі?

Зарядний пристрій для ноутбука не працює. Що далі?

Блок живлення, безсумнівно, є одним із найважливіших аксесуарів для ноутбука. З його допомогою здійснюється зарядка акумулятора і робота обладнання в стаціонарному режимі. Однак користувач лептопа може одного разу зіткнутися з популярною проблемою – БЖ несправний. Як же діяти в подібних випадках? Перш за все, переконайтеся, що блок живлення під’єднано до робочого джерела змінного струму. Якщо якась несправність все таки присутня, то доведеться вибрати новий зарядний пристрій тут https://www.aks.ua/catalog/zaryadnoye-ustroistvo-noutbuk/.

 

Як перевірити працездатність зарядного пристрою?

Якщо ноутбук не заряджається, коли він підключений до мережі, то не панікуйте. Не завжди подібна поведінка свідчить про пошкодження блока живлення. Це може бути пов’язано з несправністю електромережі або проблемами самого ноутбука. До речі, багато дефектів легко усунути самостійно. Отже, які кроки потрібно зробити?

 

Перевірити розетку

Хоч би як смішно це здавалося, але іноді проблема пов’язана із самою електричною мережею. Найчастіше це відбувається поза домом, наприклад, у поїзді, торговому центрі або іншому громадському місці. Проте і в домашній мережі можна зіткнутися з пошкодженим мережевим фільтром і розеткою.

Тому, якщо адаптер змінного струму не заряджає акумулятор ноутбука, то спробуйте виконати підключення в іншому місці.

 

Перезавантажте комп’ютер

Якщо під час використання ноутбука виникла проблема із зарядкою, можна спробувати перезапустити пристрій. Це просте рішення, яке часто вирішує технічні збої. Також за можливості відключіть батарейний відсік і встановіть його заново. Якщо це не спрацює, переходьте до наступного кроку.

 

Очистіть контакти

Іноді ноутбук може не заряджатися через окислені контакти акумулятора або сміття в порту живлення. Це ускладнює, а іноді навіть унеможливлює обмін даними між різними компонентами ноутбука. Тому, якщо у вашого комп’ютера знімний акумулятор, вимкніть його й очистіть контакти, наприклад, ізопропіловим спиртом. Те ж саме зробіть із зарядним гніздом.

Після виконаних дій ноутбук так і не заряджається? Залишається тільки один варіант – пошкоджений блок живлення необхідно замінити.

 

Що потрібно враховувати під час вибору нового блока живлення для ноутбука?

Під час вибору нового зарядного пристрою для ноутбука необхідно враховувати деякі критерії. Найважливішими будуть електричні параметри, а також форма і тип вилки. Блок живлення має бути на 100% сумісний з вашим ноутбуком. Обрати адаптер для лептопа Acer можна тут https://www.aks.ua/catalog/zaryadnoye-ustroistvo-noutbuk/brend-noutbuka/acer.

Однак це зовсім не означає, що потрібно вибирати оригінальний зарядний пристрій від виробника. У продажу знайдете безліч високоякісних аналогів, доступних за набагато вигіднішими цінами, які водночас не поступаються за якістю дорожчим блокам живлення.

 

*партнерський матеріал

Реклама

0 0 голосів
Рейтинг статті
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x