5 причин відвідати гінеколога

Дата: 27-10-2017, 13:03

5 причин відвідати гінеколога
Далеко не всі жінки мають за правило регулярно відвідувати гінеколога. Причин і виправдань цьому знаходять безліч. Але є випадки, коли до гінеколога йти просто необхідно.

Нерегулярний менструальний цикл
Якщо місячні бувають у вас нерегулярно, у критичні дні ти дуже погано почуваєшся, то ці симптоми можуть негативно позначитися на статевій системі в цілому. Дуже важливо при перших же порушеннях менструального циклу звернутися до гінеколога. Це допоможе попередити розвиток багатьох гінекологічних захворювань.

Підбір засобів контрацепції
Попередити небажану вагітність можна не лише за допомогою презерватива. Правильно підібрати засоби контрацепції може лише досвідчений гінеколог. Продуманий вибір засобу контрацепції допоможе уникнути неприємних симптомів під час ПМС і навіть покращити стан шкіри. Самостійно підібрані контрацептиви можуть негативно позначитися на вашому здоров'ї. Тільки лікар може правильно підібрати для вас засоби захисту від небажаної вагітності.

Настання менопаузи
Під час клімаксу жінкам рекомендують відвідувати гінеколога, аби зняти багато супутніх неприємних симптомів. А також уповільнити процес старіння всієї репродуктивної системи. За допомогою деяких засобів і процедур жінка може надовго зберегти здоров’я і красу.

Профілактика запалень
Більшість жінок стикаються з цією проблемою. Не завжди про запальні процеси в організмі свідчать певні симптоми. А тому виявити хворобу на ранній стадії може лише лікар. Своєчасне та швидке лікування допоможе уникнути затяжного і складного лікування, яке обов'язково знадобиться, якщо хвороба буде запущена.

Профілактика онкологічних захворювань
Онкологічні захворювання, виявлені на ранній стадії, у більшості випадків піддаються лікуванню.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода