У Черкасах об’єднають два навчальні заклади

У Черкасах об’єднають два навчальні заклади

Сьогодні на сесії Черкаської міської ради депутати підтримали рішення щодо реорганізації Черкаського навчально-виховного об’єднання «Дошкільний навчальний заклад − загальноосвітня школа II ступеня №36» імені Героїв-прикордонників. Про це повідомляють у департаменті освіти та гуманітарної політики ЧМР.

Забезпечення безпеки в навчальних закладах, створення безпечного освітнього середовища та збереження життя і здоров’я учасників освітнього процесу в умовах воєнного стану в Україні є пріоритетними завданнями сьогодення.

НВО №36 знаходиться в районі з підвищеним рівнем небезпеки для всіх учасників освітнього процесу. Також в установі немає об’єктів цивільного захисту, які можна використовувати для укриття під час небезпеки. Через це учні НВО №36 уже третій рік поспіль змушені навчатися дистанційно.

Окрім того, станом на зараз у закладі навчається лише 9 учнів. Відповідно до законодавства, надання субвенції з державного бюджету не передбачено закладам, у яких навчається менше 25 осіб.

Приєднання Черкаського навчально-виховного об’єднання «Дошкільний навчальний заклад − загальноосвітня школа II ступеня №36» імені Героїв-прикордонників до Черкаської загальноосвітньої школи №26 ім. І. Момота надасть можливість школярам продовжити навчання на належному рівні. Це сприятиме покращенню якості освіти, забезпеченню безпечних умов для навчання та всебічному розвитку учнів, що позитивно відобразиться на їхніх знаннях та досягненнях.

«Черкаська загальноосвітня школа №26, яка має ім’я Ігоря Момота, дозволить зберегти традиції національно-патріотичного виховання, сформовані в Черкаському НВО №36, та забезпечити їхній подальший розвиток», − відзначила заступниця міського голови Анастасія Чубіна.

 

Більше новин у нашому телеграм-каналі − https://t.me/novadoba              

 

 

Реклама

0 0 голосів
Рейтинг статті
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x