Поліцейськими Головного управління Національної поліції в Черкаській області, Управління патрульної поліції, працівниками Черкаського міжрегіонального Управління Державної служби морського і внутрішнього водного транспорту та судноплавства України, екологічної та іншими службами продовжуються профілактичні заходи, рейди та відпрацювання на акваторії Кременчуцького водосховища.
Від початку воєнного стану в області діє заборона навігації для маломірних суден на водоймах. Проте люди нехтують правилами та виходять на воду. Начальник Черкаського міжрегіонального Управління Державної служби морського і внутрішнього водного транспорту та судноплавства України Єгор Мацак каже, що виняток становлять підприємства, що займаються економічною діяльністю, а також спортивні організації. Також виходити на воду можуть правоохоронці, які відповідають за охорону водних біоресурсів, Національна поліція України, ДСНС, ЗСУ та інші держслужби.
«Нині на водоймах області тривають превентивні рейди. Фіксуються порушення судновласниками, які не дотримуються правил плавання або не мають необхідних суднових документів. Найбільш розповсюдженим порушенням по лінії безпеки − є відсутність міжнародного чинного посвідчення на право управління прогулянковим судном», − розповів Єгор Мацак.
Поліцейські проводять заходи щодо розшуку викрадених човнів, двигунів, а також здійснюють перевірку суднових документів. Окрім того, правоохоронці фіксують порушення заборони навігації, перевіряють чи не порушено суднами район плавання. Відтак, вихідними, під час відпрацювання акваторії річки Дніпро рейдові групи перевірили понад 10 осіб. Зафіксували понад десяток адміністративних правопорушень та склали відповідні адмінматеріали. Такі комплексні спільні відпрацювання акваторії Кременчуцького водосховища проводитимуться увесь період воєнного стану, зауважив Єгор Мацак.
За інформацією пресслужби поліції в Черкаській області
Більше новин у нашому телеграм-каналі − https://t.me/novadoba