Підсумки «Доби»

Дата: 9-11-2017, 20:35

Підсумки «Доби»
Події. Незаконна риба та засуджений убивця.

У Липівському заказнику виявили факт незаконного вилову риби. Під час рейду виявлено та вилучено 6 промислових сіток загальною довжиною 330 м, які будуть знищені. Особи порушників встановити не вдалось. Крім того, вилучена впіймана риба виду товстолоб – 39 шт., лящ – 20 шт. та сом – 2 шт., яку здано на рибоприймальний пункт.

За вбивство дружини засудили жителя Канева. Так, торік 30 грудня, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, у власній квартирі, під час сварки із своєю співмешканкою чоловік завдав їй численну кількість ударів кулаками та кухонним ножем, унаслідок чого жінка померла. Прокуратурою області підтримано державне обвинувачення в кримінальному провадженні за обвинуваченням 40-річного жителя м. Канів у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого п. 13 ч. 2 ст. 115 (умисне вбивство) Кримінального кодексу України

Актуально. Медична реформа: наразі більше запитань, ніж відповідей

Допомога.
Маленька черкащанка потребує коштів для складної операції.

Число. 2 нагороди

Двох черкаських курсантів нагородили за порятунок постраждалої в ДТП. Вихованці інституту Дмитро Чумаченко та Максим Настасієнко отримали нагрудні знаки «За відвагу в надзвичайній ситуації». Вони у жовтні цього року витягнули з пошкодженого у ДТП авто постраждалу жінку та надали їй необхідну допомогу до прибуття медичної служби.

Цитата.
Юрій Ткаченко: «Загалом осучаснення медзакладів, зокрема й інформатизація, – наш незмінний пріоритет»

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода