У будинку на Жашківщині вибухнув газ, є постраждалі

Дата: 17-11-2017, 11:02

У будинку на Жашківщині вибухнув газ, є постраждалі
16 листопада о 13:30 по лінії екстреного зв͗язку із села Бузівка до чергового Жашківської пожежно-рятувальної частини, надійшло повідомлення про вибух у житловому будинку. Про це «Нова Доба» дізналася від Костянтина проценка на «Фейсбук».

У будинку на Жашківщині вибухнув газ, є постраждалі На місце події негайно вирушив черговий караул 20-ї Державної пожежно-рятувальної частини з районного центру. Також, відповідно до плану взаємодії екстрених служб, на місце виклику було спрямовано бригаду швидкої медичної допомоги, аварійну бригаду газової служби та оперативну групу працівників національної поліції.

Коли рятувальники прибули на місце події, то побачили зруйновану будівлю веранди, яка була охоплена вогнем.

У будинку на Жашківщині вибухнув газ, є постраждалі Як стало відомо, до вибуху та подальшої пожежі призвело порушення правил пожежної безпеки при експлуатації побутових газових приладів. Потерпілий чоловік за допомогою газового балону намагався розпалити котел опалення, проте допустив витік газу з балону, який, наповнивши невелике приміщення, спалахнув. У результаті вибуху вибуховою хвилею було пошкоджено зовнішні стіни та зруйноване дерев’яне перекриття веранди. Самого чоловіка вибуховою хвилею відкинуло до житлового будинку, що врятувало йому життя, оскільки він не потрапив під завал з будівельних конструкцій.

Внаслідок вибуху постраждали ще 2 людини – 73-річний чоловік, батько господаря, та його 68-річна дружина. Обох потерпілих з численними опіками тіла було госпіталізовано до травматичного відділення центральної районної лікарні.

О 14:20 пожежу було ліквідовано.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода