Концерт Ірини Федишин


Концерт Ірини Федишин

Чому варто піти на концерт Ірини Федишин?

Нове шоу, українські мелодії в сучасній обробці, масштабні декорації
Видовищні постановки номерів, над якими працюють кращі режисери країни
Це шоу, яке подарує вам заряд позитиву на весь рік!
Із радістю запрошуємо вас на Велике Українське Шоу Ірини Федишин «Білі троянди». Живий звук!

Феномен популярності деяких артистів в нашій країні важко пояснити. Ірина Федишин - одна з таких. Її музика,зачаровує та піднімає настрій, народ на неї валить натовпами. З якого боку не підходь до цієї загадки - відповіді не знайти. Хіба що сходити на концерт.
Ірина Федишин, майстерно поєднує сучасну динамічну поп-музику і традиції українського народу. Своєю щирістю співачка стрімко завойовує серця українських і навіть європейських глядачів. Її пісні активно ротуються на всіх радіостанціях, а на концертах – завжди повні зали.ЇЇ відео мають міліонні перегляди в інтернеті .

Ірина Федишин є автором більшості пісень, які виконує. Сьогодні у її творчому доробку чимало яскравих кліпів, шість успішних альбомів: «Твій Ангел», «Україна колядує», «Пароль», «Україна колядує - Нове» та «Цвіте калина»,«Ти тільки мій» які розійшлися чималими тиражами.

Українці скучили за щирістю та за змістовними піснями, тому популярність Ірини Федишин сьогодні стрімко зростає!

Разом зі своєю прекрасною командою, Ірина Федишин ретельно продумує кожен свій виступ, щоб подарувати прихильникам найкращі враження і чудовий настрій. Тому кожен її концерт перетворюється на феєричне свято - яскраве шоу з колоритними костюмами, неординарною сценографією, цікавими танцями, видовищними постановками номерів, і світловим шоу. Та перш за все - чудовим виконанням унікальних душевних та запальний пісень.

Велика кількість артистів балету на одній сцені. Яскраві номери над якими працюють найкращі режисери українських телепроектів. Не пропустіть цю подію.

Ірину Федишин вважають найбільш гастролюючою співачкою України: за весь час творчості вона дала понад 1200 концертів. А кожен концерт Ірини – це справжнє шоу. І кожне шоу вражає.

Дата: 7 лютого 2019, 18:00
Де:ПК «Дружба народів», м. Черкаси, бульв. Шевченка, 249
Деталі за посиланням
Ціна – від 280 грн.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода