У Городищі вшанували героїв нашого сьогодення

Дата: 22-11-2017, 16:05

У Городищі вшанували героїв нашого сьогодення
Святий наш обов’язок згадати усіх Героїв, які виборювали свободу України і віддали свої життя за краще майбутнє рідного народу. У їх когорті – герої Небесної сотні та українські військовослужбовці, які загинули під час антитерористичної операції на сході України. Це ті патріоти України, які боролися за честь, справедливість та гідність українського народу.

21 листопада з нагоди Дня Гідності та Свободи України за участю керівництва Городищенського району, працівників установ, організацій та підприємств, жителів та гостей району, учасників Революції Гідності, відбулася Хода єдності та мітинг «Ми вільний і сильний народ – ми славного батька є діти». На Пагорбі Слави перед пам’ятним знаком героям Небесної Сотні хвилиною мовчання вшанували пам’ять Героїв, які ціною власного життя пробудили у свого народу почуття патріотизму та гідності, які загинули у зоні АТО за свободу і територіальну цілісність України. Перед громадою виступив голова райдержадміністрації Олексій Лавріненко, зазначивши, що Революція Гідності відбулася не лише в політичному житті країни, а передусім відбулася у свідомості українців. Побажав всім присутнім мирного неба над українською землею, добробуту й родинної злагоди, віри в щасливе майбутнє нашої держави.

«Сьогодні ми всі вшановуємо патріотизм і мужність співвітчизників, які постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору. Вшановуємо й українських вояків, які беруть участь у війні на Сході України», – з такими слова звернувся учасник Революції Гідності Анатолій Семененко.
Керівники міста і району разом з громадськістю узяли участь у поминальній панахиді за загиблими Героями та бійцями, яку провів протоієрей Миколай Мохнацький. Поклали квіти до пам’ятних знаків Героям Небесної Сотні та загиблим учасникам АТО.

Володимир Чос

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода