Колишнього керівника Держгеокадастру у Черкаській області та депутата міської ради судитимуть за корупційні дії

Дата: 28-11-2017, 15:02

Колишнього керівника Держгеокадастру у Черкаській області та депутата міської ради судитимуть за корупційні дії
Прокуратура Черкаської області скерувала до суду обвинувальний акт стосовно колишнього керівника Головного управління Держгеокадстру у Черкаській області за обвинуваченням у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 369-2 (пропозиція здійснити вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави, за надання неправомірної вигоди та одержання неправомірної вигоди для себе за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави) Кримінального кодексу України, та депутата міської ради, керівника одного з фермерських господарств області за ч. 1 ст. 369-2 (пропозиція та надання неправомірної вигоди особі, яка пропонує чи обіцяє за надання такої вигоди третій особі вплинути на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави) Кримінального кодексу України. Про це «Нова Доба» дізналася від Черкаської обласної прокуратури.

Слідством установлено, що керівник одного з фермерських господарств області у відповідь на пропозицію колишнього керівника Головного управління Держгеокадстру у Черкаській області надав останньому неправомірну вигоду в сумі 49 тисяч євро, що в гривневому еквіваленті становить близько 1 млн. 395 тис. грн. Чиновник мав уплинути на посадових осіб органів Держгеокадастру в Черкаській області з метою прийняття ними рішення щодо швидкого оформлення необхідних документів, пов’язаних із поділом і виділенням у власність членам фермерського господарства земельних ділянок загальною площею 102 га, а також прийняття рішення про затвердження проектів землеустрою на вказані земельні ділянки та виділення їх у власність членам цього господарства.

Довідково: санкція ч. 1 ст. 369-2 КК України передбачає покарання у виді штрафу від 200 до 500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеження волі на строк від 2 до 5 років, або позбавлення волі на строк до 2 років, ч. 2 ст. 369-2 КК України – у виді штрафу від 750 до 1 500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавлення волі на строк від 2 до 5 років.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода