Черкащанка виборола «срібло» Чемпіонату Європи з боксу

26 Листопада 2024, 11:51
0

Чемпіонат Європи з боксу відбувся в сербській Лозниці. Тривали змагання з 16 по 25 листопада.

Україну на чемпіонаті представляла черкащанка Марія Маковоз, вихованка ДЮСШ м. Багачеве, боксерського клубу MAFIA. Вона виборола срібну нагороду.

Марія у фінальному поєдинку показала високий рівень боксу та конкурентний дух. Лише з мінімальним рахунком 2:3 вона поступилася місцевій боксерці.

Тренує спортсменку Ілля Дубовий.

Україна на цьому чемпіонаті в загальному заліку виборола друге загальнокомандне місце.

 

За інформацією Федерації боксу Черкащини

 

Більше новин у нашому телеграм-каналі − https://t.me/novadoba

 

guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x