Черкащанка виборола «срібло» Чемпіонату Європи з боксу
26 Листопада 2024, 11:51
0
Чемпіонат Європи з боксу відбувся в сербській Лозниці. Тривали змагання з 16 по 25 листопада.
Україну на чемпіонаті представляла черкащанка Марія Маковоз, вихованка ДЮСШ м. Багачеве, боксерського клубу MAFIA. Вона виборола срібну нагороду.
Марія у фінальному поєдинку показала високий рівень боксу та конкурентний дух. Лише з мінімальним рахунком 2:3 вона поступилася місцевій боксерці.
Тренує спортсменку Ілля Дубовий.
Україна на цьому чемпіонаті в загальному заліку виборола друге загальнокомандне місце.
За інформацією Федерації боксу Черкащини
Більше новин у нашому телеграм-каналі − https://t.me/novadoba