На щиті повернувся додому стрілець-санітар із Черкащини

27 Листопада 2024, 13:47
0

Додому на щиті повернувся солдат Олександр Саєнко. Про це повідомив міський голова Черкас Анатолій Бондаренко.

Військовий народився у селі Хижинці, що на Лисянщині. Пізніше родина переїхала в обласний центр.

До участі у бойових діях чоловік займався ремонтом приміщень.

Військову службу проходив на на посаді стрільця-санітара стрілецького відділення стрілецького взводу. Загинув захисник під час виконання бойового завдання на південно-східному напрямку. Йому було 49 років.

Вічна пам’ять і слава Героєві!

Більше новин – у нашому телеграм-каналі

guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x