У Соборному парку Черкас відкрили Резиденцію святого Миколая

6 Грудня 2024, 17:04
0

Міський голова разом з Владикою Іоаном урочисто відкрили резиденцію та привітали перших відвідувачів – категорійних діток нашого міста.

«Завдяки меценатам, зокрема супермаркету «Делікат», дітки отримали солодкі подарунки. На жаль, уже третій рік поспіль ми відзначаємо це світле свято в умовах повномасштабного вторгнення. Дякуємо нашим героям за їхню службу і віримо в нашу перемогу! Нехай Святий Миколай береже їх на всіх шляхах та допомагає долати ворога», – зазначив Анатолій Бондаренко.

Свято-Михайлівський кафедральний собор запрошує всіх охочих із 6 по 8 грудня відвідати чарівну Резиденцію святого Миколая. Вона працюватиме з 10:00 до 16:00.

У програмі:

зустріч зі Святим Миколаєм;

12:00 – виготовлення Різдвяних пряників;

13:00 – майстер-клас із виготовлення вощених свічок;

14:00 – виступ Різдвяного ансамблю.

 

Більше новин у нашому телеграм-каналі − https://t.me/novadoba

 

 

guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x