В Умані відкрили головну ялинку

6 Грудня 2024, 20:25
0

Сьогодні, 6 грудня, на центральній площі міста урочисто відкрили головну ялинку, інформують у пресслужбі Уманської міської ради.

На захід зібралися містяни та гості міста. Діти разом із військовими прикрасили новорічне дерево янголятами. Також волонтери прийняли подарунки, які передадуть захисникам та захисницям у межах акції до Дня святого Миколая.

 

Більше новин у нашому телеграм-каналі − https://t.me/novadoba

 

 

guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x