Смілянська лікарня отримала від благодійників спеціалізований автомобіль та генератори

8 Грудня 2024, 15:49
0

Смілянська міська лікарня отримала спеціалізований автомобіль Mercedes вартістю близько 64 тисяч євро. Цю допомогу медзакладу передали благодійники із Ротарі клубу. Про це інформує міський голова Сміли Сергій Ананко.

«Ця техніка – надійний інструмент для порятунку життів. До того ж, завдяки благодійникам лікарню оснащено сучасним реабілітаційним обладнанням: тренажерами для поранених військових і людей після тяжких хвороб.

Іще одна вагома допомога – 9 генераторів. Завдяки їм ключові об’єкти інфраструктури отримають стабільне електропостачання навіть у надскладних умовах», – йдеться у дописі міського голови.

 

Більше новин у нашому телеграм-каналі − https://t.me/novadoba

 

 

guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x