Письменниця родом із Корсуня потрапила на шпальти The New York Times

Письменниця родом із Корсуня потрапила на шпальти The New York Times

Про письменницю й псхологиню Аліну Отземко, котра родом із Корсуня-Шевченківського, згадали у статті американського видання The News York Times. Про це жінка розповіла на своїй сторінці у фейсбуці.

Фото статті друкованого видання зі сторінки Аліни Отземко у фейсбуці

Стаття має назву «Побачення на передовій: українки подорожують, щоб зберегти кохання» (Dating on the Front Line: Ukrainian Women Travel to Keep Love Alive), у ній ідеться про поїздки дружин українських військовиків на прифронтові території, зокрема і з дітьми.

Одна з героїнь статті — черкащанка Аліна Отземко, котра родом із містечка Корсунь-Шевченківський. Вона магістрантка психології ЧНУ ім. Б. Хмельницького, а ще — письменниця, авторка дитячої книги про війну «Чому тато не вдома?». Як розповідала Аліна, ідея написання виникла в неї під час поїздки у Борову, де вона зустрічалася зі своїм чоловіком. У такий спосіб жінка хотіла пояснити своєму синові, чому його тато не вдома. Та згодом прийшла страшна звістка — Алінин коханий загинув.

Фрагмент електронного формату статті

Це унікальне видання черкащанки розраховане на психологічну підтримку дітей. Як ми писали раніше, днями книгу презентували в ЧНУ імені Б. Хмельницького.

Аліна Отземко зауважує, що розповідати світові про Україну треба більше, тому що іноземці переважно є жертвами російської пропаганди.

«Матеріал The News York Times доступний у друкованому й електронному форматі, також  є скорочений варіант в інстаграмі видання. І от саме в інстаграмі коментарі вестернерів дуже показові. Показові, тому що чітко вказують: говорити до світу і розказувати йому про нас треба значно, значно більше. Направду, є іноземці, які без посилання, просто за іменем і прізвищем знайшли мій акаунт і запитали, як я. Але більшість — досі жертви російської пропаганди. Тому що росія цією пропагандою займається, а ми… ми, наприклад, по 1000 грн роздаємо», — зазначила Аліна у своєму дописі.

Жінка каже, що не так хотіла би потрапити на шпальти The News York Times, аде дуже вдячна журналістці Марічці Вареніковій за можливість говорити до світу.

Більше новин — у нашому телеграм-каналі.

Реклама

0 0 голосів
Рейтинг статті
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x