Поліція Черкащини посилить патрулювання під час новорічних свят

29 Грудня 2024, 16:46
0

Для негайного реагування на зміни оперативної обстановки на Черкащині розгорнуто роботу цілодобового ситуаційного центру, додаткових слідчо-оперативних груп, кінологів та вибухотехніків. На усіх локаціях, де встановлені новорічні ялинки та в місцях перебування людей, несуть службу наряди поліцейських.

Про це повідомляє пресслужба Поліції Черкащини.

Основні зусилля поліції в період новорічно-різдвяних свят спрямовані на посилення правопорядку у місцях встановлення новорічних ялинок та біля культових споруд. Посилені заходи безпеки будуть і на автошляхах області. Працюватимуть в цілодобовому режимі вибухотехнічні служби та інші служби, які реагуватимуть на повідомлення, що надходитимуть до поліції.

Відзначимо, вимоги воєнного стану у новорічну ніч та святкові дні залишаються без змін. Комендантська годна починається з 12-ї ночі та завершується о 4-й ранку. Заклади громадського харчування та дозвілля в області працюватимуть до 23-ї години.

Нагадуємо про заборону застосування та використання піротехнічних засобів. За такі правопорушення передбачена адміністративна та кримінальна відповідальність.

guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x