«Створення умов для розвитку підприємництва – пріоритет 2018 року», – Юрій Ткаченко

Дата: 13-12-2017, 19:38

«Створення умов для розвитку підприємництва – пріоритет 2018 року», – Юрій Ткаченко
Інвестиційні настрої поліпшуються на Черкащині. Про це свідчать останні тенденції залучення інвестицій у регіон. На цьому наголосив очільник області Юрій Ткаченко на зустрічі із представниками черкаського бізнесу та головою Комітету Верховної Ради України з питань промислової політики та підприємництва Віктором Галасюком, а також народним депутатом України Віктором Вовком. «Нова Доба» про це дізналася в прес-службі ЧОДА.

На зустрічі напрацьовували механізми вирішення проблемних питань, що нині стримують розвиток бізнесу. Як зауважив голова Черкаської ОДА, такі зібрання з підприємцями в області систематичні.
– Багато проблем вдається вирішувати в результаті та продукувати ефективні інструменти, – сказав Юрій Ткаченко. – Наша мета незмінна: створення максимально сприятливого середовища для розвитку підприємництва на Черкащині. Це питання, зокрема, серед наших головних пріоритетів на наступний рік. На нещодавньому інвестиційному форумі обговорили ідею створення Школи підприємництва. Плануємо її тепер реалізовувати. Водночас лишається ще чимало бар’єрів, що стримують розвиток промисловості. Наприклад, питання під’єднання до інженерних мереж, обсягу сплати пайової участі в розвиток інфраструктури, ставок ввізного мита на сировину тощо. Вирішення низки проблем бізнесу можливе на законодавчому рівні. Підтримкою голови профільного комітету Верховної Ради України ми сьогодні заручились. Багато ініціатив, які лунали на цій зустрічі від наших підприємців, уже враховані у «Промисловому пакеті реформ», що презентував Віктор Галасюк.

Нагадаємо, цьогоріч на Черкащині освоєно на понад 20% більше капітальних інвестицій, аніж торік.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода