Двох водіїв напідпитку виявили патрульні в Черкасах

3 Лютого 2025, 20:50
0

Учора, патрулюючи вулицею Чигиринською, патрульні помітили автомобіль ЗАЗ SENS, водій якого порушував ПДР. Спілкуючись із правопорушником, інспектори виявили ознаки алкогольного сп’яніння та запропонували пройти відповідний огляд, на що водій погодився. Результат — 1,41 проміле.

 На керманича автомобіля ЗАЗ патрульні склали протоколи за ч. 1 ст. 130 (Керування транспортним засобом особою в стані сп’яніння) та винесли постанову за ч. 2 ст. 122 (Порушення правил користування зовнішніми освітлювальними приладами) КУпАП.

Про інший випадок поліцейським повідомив небайдужий громадянин. Зі слів заявника, водій Mercedes-Benz Atego керував транспортним засобом у стані сп’яніння. Пропатрулювавши прилеглі території, інспектори знайшли автомобіль.

Під час перевірки документів у водія, інспектори виявили ознаки алкогольного сп’яніння, а саме: запах алкоголю з рота та порушення координації рухів. Однак проходити відповідний огляд чоловік відмовився. На керманича автомобіля Mercedes-Benz патрульні склали протокол за ч. 1 ст. 130 (Керування транспортним засобом у стані сп’яніння, а так само відмова від огляду на стан сп’яніння) КУпАП.

Загалом за минулий тиждень 13 правопорушників отримали адміністративні протоколи за статтею 130 (Керування в стані сп’яніння) КУпАП. Матеріали справ направлено до суду для розгляду.

 

Читайте «Нову Добу» та слідкуйте за нами:
Інстаграм 
Телеграм 
Вайбер 
Фейсбук 

Ще більше новин — на сайті https://novadoba.com.ua/

 

guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x