Вітання з Новим роком від Геннадія Бобова

Дата: 31-12-2017, 10:23

Вітання з Новим роком від Геннадія Бобова
Шановні земляки!

Від усього серця вітаю вас із прийдешнім Новим роком і Різдвяними святами! Хочеться вірити, що наступний рік принесе в Україну мир, злагоду, благополуччя і добробут усім людям.
2017 рік не став переломним, попри всі обіцянки політиків і намагання небайдужих людей змінити ситуацію. Зрушення, про які нині багато говорять із високих трибун, поки що не дали свого практичного результату, який би відчув кожен пересічний громадянин України.
Переконаний, що це відбувається в результаті гальмування основних реформ, які поки не вдається втілити в життя через опір політиків. Це, наприклад, суттєве підвищення рівня соціального захисту громадян України; передача громадам права розпоряджатися власною землею; підвищення рівня надходжень у місцеві бюджети від агрофірм, що орендують землю; введення справжньої кримінальної відповідальності за злочини, які становлять загрозу для всього суспільства, і кількість яких сьогодні зростає через фактичну безкарність.
Перераховувати можна довго, але факт залишається фактом: у нинішньому складі Верховної Ради занадто мало людей, які б дивилися на майбутнє нашої країни з державницьких позицій. Саме тому гальмуються важливі реформи, а замість них ухвалюють непрораховані рішення, результати яких ми всі ще довго відчуватимемо.
Мені хочеться вірити, що у 2018 році ситуація зміниться. Що політики напередодні виборів повернуться обличчям до людей, і нам удасться реалізувати хоча б частку реформ, які ми розробили разом із вами, і на які очікують мільйони українців.
Неважливо, хто буде автором відповідних законопроектів – головне, щоб наші з вами ідеї були реалізовані. Я вірю в це і продовжуватиму відстоювати інтереси людей у Верховній Раді. Хочу вас запевнити, що мене не зупинить ані кампанія із обливання брудом мого імені, ані сфабриковані кримінальні справи, ані політичний тиск.
Нині ми всі сподіваємося, що 2018 рік стане для нашої держави більш успішним. Що нарешті перестануть приходити «похоронки» зі Сходу; що в країні почнеться період розвитку і пожвавлення економіки; що запрацює промисловість і зупиниться потік «заробітчан», які виїжджають з України; що політики виконуватимуть свої обіцянки і не зраджуватимуть власних виборців, а люди отримають можливість впливати на них.
У майбутнє завжди потрібно дивитися з оптимізмом і йти вперед, не зважаючи на спротив та тимчасові невдачі. А ще потрібно пам’ятати, що згідно з Конституцією єдиним джерелом влади в Україні є народ. Сьогодні особливо потрібно об’єднати зусилля, відкинути всі політичні переконання, простягнути руку допомоги тим, хто найбільше цього потребує, і, зрештою, вийти з кризи й почати розбудовувати Україну. Вірю, що здоровий глузд і справедливість врешті-решт переможуть, і ми разом досягнемо цієї мети!
Хочу побажати міцного козацького здоров’я, миру та злагоди Вам і Вашим близьким, реалізації всіх планів і прагнень! Нехай незгоди обходять стороною Вашу оселю, а добробут ніколи не полишає її! Віра і надія нехай стануть допомогою для кожного, хто йде шляхом добра і справедливості, а любов зігріває всіх нас!

Щастя Вам у Новому році!
Щиро Ваш, народний депутат Геннадій Бобов

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода