Судитимуть жительку Черкас, котра безпідставно отримала соціальну допомогу
Черкащанка, котра шахрайським шляхом одержала соціальну допомогу у розмірі майже 100 тисяч гривень, постане перед судом. Про це повідомили в пресслужбі Черкаської обласної прокуратури.
Під час розслідування встановили, що 33-річна жителька Черкас подала електронну заяву про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи та заяву про надання допомоги на проживання ВПО, зазначивши при цьому неправдиву інформацію.
У результаті зловмисниці безпідставно нарахували й виплатили з держбюджету допомогу в розмірі 97 000 гривень.
До суду скерували обвинувальний акт щодо жительки Черкас за фактом шахрайських дій згідно з ч. 1 ст. 190 Кримінального Кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у виді штрафу від 2 до 3 тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк від 200 до 240 годин, або виправні роботи на строк до 2 років, або пробаційний нагляд на строк до 3 років, або обмеження волі на той самий строк.
Читайте «Нову Добу» та слідкуйте за нами:
Інстаграм
Телеграм
Вайбер
Фейсбук
Ще більше новин — на сайті.